Odkiaľ pochádza med Je názov projektu v spolupráci s Nadačným fondom Telekomu, z ktorého sme získali 1500€ na spoznávanie a spoluprácu s komunitou včelárov. V rámci tohto projektu sme navštívili včelnicu v Smoleniciach spojenú so zážitkovým učením detí, výrobou sviečky, ochutnávkou medu. Návštevu včelnice sme spojili aj so spoznávaním Slovenska, konkrétne jaskyne Driny. Je známa najkrajšou výzdobou z jaskýň na na západnom Slovensku.

-Jana VargováČÍTAŤ VIAC...

VEĽKÉ FINÁLE OLOMÁNIE Deti z našej materskej školy sa už tradične ako každý rok zúčastnili Veľkého finále Olománie. V programe boli pre deti pripravené športové súťaže Chameleon land, prehliadka smetiarskeho auta, kreatívne dielne z triedeného odpadu. V závere boli oceňované školy za zber plastov a papiera. V zbere plastov sme získali 2. miesto a 300€. Umiestnili sme sa na 3. mieste siedmeho ročníka Olománie  a za zber papiera sme získali 500€. Vďaka ...

-Jana VargováČÍTAŤ VIAC...

DEŇ OTVORENÝCH DVERÍ Srdečne pozývame všetkých rodičov novoprijatých detí na Deň otvorených dverí, ktorý sa uskutoční dňa 17.6.2019 od 8,00 - 10,00 hod v priestoroch materskej školy. Rodičom budú poskytnuté informácie týkajúce sa začiatku školského roku, ktoré potrebujú vedieť k nástupu ich dieťaťa do materskej školy po prvý raz.

-Jana VargováČÍTAŤ VIAC...

V piatok 7.6.2019 nás čaká brigáda s Nadáciu Pontis a dobrovoľníkmi, ktorí majú "srdce na pravom meste". V čase od 9,00  - 14,00 hod privítame radi aj Vás rodičov, ktorí majú chuť stráviť čas úpravou školského dvora  a spoznať nových ľudí.

-Jana VargováČÍTAŤ VIAC...

[playlist type="video" ids="5640"] 3.6.2019 sa konal na školskom dvore Deň detí.  Spoločne sme si pripomenuli dôvody osláv tohto sviatku a poriadne sme si to užili.   Vyhodnotili sme zber papiera. Do projektu Poďte, zachránime spolu lesy sa zapojilo tento rok 67 detí  a vyzbieralo sa  2 395,35 Kg. Najviac kilogramov papiera priniesol Jakubko Ž.  z 8. triedy - 300 Kg. Medzi triedami získala prvenstvo v zbere papiera 7.trieda s takmer 400 Kg. Všetkým zapojeným blah...

-Jana VargováČÍTAŤ VIAC...

Zmena termínu! 10.6.2019 sa koná v športovom centre Tryskáč podujatie s názvom Športový deň. Zúčastnia sa ho aj najstaršie deti z našej materskej školy. Svoje sily si zmerajú s deťmi z materských škôl Podzáhradná, Dudvážska, Latorická, Estónska a Staromlynská. Každá MŠ bude mať inú farbu tričiek s nápisom svojej materskej školy - naša má žltú. Želáme im veľa zdaru.  

-Jana VargováČÍTAŤ VIAC...

Naši najstarší škôlkári zo 6.triedy potešia v piatok 10.5.2019 starkých ku Dňu matiek svojim vystúpením. Za Tvoju nehu mamička, za Tvoju veľkú lásku, za starosť, bozky na líčka, za každú novú vrásku, na Tvojej tvári, na dlaniach, čo zrobené sú celé, nech táto mala básnička tlmočí vďaky tisíceré.  

-Jana VargováČÍTAŤ VIAC...

25.4.2019 sa konal už 5.ročník našej škôlkárskej olympiády. A veru všade vládla športová nálada  a bolo veselo. nechýbali olympijské kruhy, pochodeň, ba ani hymna.

-Jana VargováČÍTAŤ VIAC...

A veľkonočné dielničky môžu začať ...

-Jana VargováČÍTAŤ VIAC...

Milí rodičia, srdečne Vás a vaše deti pozývame na Veľkonočné tvorenie do našej jedálne. Uskutoční sa 16.4.2019 so začiatkom o 15,00 hod. Vytvoríte si spolu s deťmi veľkonočné výrobky, ktoré skrášlia Váš príbytok. "Vyprovokujte" svoju kreativitu a prineste si so sebou dobrú náladu.

-Jana VargováČÍTAŤ VIAC...