Všetky deti srdečne pozývame na divadelné predstavenie od Uja Ľuba PEŤO A DRAK, ktoré sa uskutoční 13.09.2019 o 9,00 a 10,00 hod v telocvični materskej školy. O čom bude rozprávočka? Príďte a uvidíte ....

-Jana VargováČÍTAŤ VIAC...

RODIČOVSKÉ   ZDRUŽENIE 18.9.2019 o 16,00 hod sa v jedálni MŠ koná plenárne rodičovské združenie, na ktoré srdečne pozývame všetkých rodičov. Po ukončení cca o 17,00 hod budú pokračovať rodičovské združenia po triedach, kde prebehne voľba zástupcu rodičov do Výboru rodičovského združenia. Vaša účasť je nutná.

-Jana VargováČÍTAŤ VIAC...

Srdečne vás pozývame na tradičnú jesennú  brigádu, ktorá sa uskutoční dňa 16.9.2019 (pondelok) od 9,00 - 15,00 hod. Tentokrát nám na pomoc prídu dobrovoľníci.

-Jana VargováČÍTAŤ VIAC...

NÁVŠTEVA  ZOO Dňa 26.9.2019 (utorok) ideme do  ZOO v Bratislave, odchody autobusov sú od 8,00 hod. Akcia sa realizuje v spolupráci s OLO. Symbolické vstupné na 1dieťa /1mrkva/jablko Dieťaťu je potrebné obliecť pohodlný odev (zvoliť podľa počasia), ruksak, fľaša s pitím a niečo malé pod zub.

-Jana VargováČÍTAŤ VIAC...

2.september Organizácia  prvého dňa v materskej škole: Triedy: 1., 2.,5., 7.,10. - zoznamy deti zostávajú nezmenené  Triedy: 3., 4., 6., 8., 9. - zoznamy detí sú nové a kvôli GDPR budú ráno inštruovať rodičov prevádzkové zamestnankyne.   Za pochopenie ďakujeme

-Jana VargováČÍTAŤ VIAC...

Do školičky, do škôlky... Informácie pre novoprijaté deti: Príchod detí ráno:  ideálne od 7,00 do 8,00 hod Čo potrebuje dieťa do škôlky: Deti by mali chodiť do škôlky primerane oblečené vzhľadom na počasie, pretože sa hrajú vo vnútri v škôlke, ale aj vonku v areáli materskej školy. Obliekajte deťom odev,  v ktorom sa budú cítiť pohodlne a budú schopné sa samy obliecť a vyzliecť, aby sme spoločne podporovali ich samostatnosť.   Náhradné obleče...

-Jana VargováČÍTAŤ VIAC...

Odkiaľ pochádza med Je názov projektu v spolupráci s Nadačným fondom Telekomu, z ktorého sme získali 1500€ na spoznávanie a spoluprácu s komunitou včelárov. V rámci tohto projektu sme navštívili včelnicu v Smoleniciach spojenú so zážitkovým učením detí, výrobou sviečky, ochutnávkou medu. Návštevu včelnice sme spojili aj so spoznávaním Slovenska, konkrétne jaskyne Driny. Je známa najkrajšou výzdobou z jaskýň na na západnom Slovensku.

-Jana VargováČÍTAŤ VIAC...

VEĽKÉ FINÁLE OLOMÁNIE Deti z našej materskej školy sa už tradične ako každý rok zúčastnili Veľkého finále Olománie. V programe boli pre deti pripravené športové súťaže Chameleon land, prehliadka smetiarskeho auta, kreatívne dielne z triedeného odpadu. V závere boli oceňované školy za zber plastov a papiera. V zbere plastov sme získali 2. miesto a 300€. Umiestnili sme sa na 3. mieste siedmeho ročníka Olománie  a za zber papiera sme získali 500€. Vďaka ...

-Jana VargováČÍTAŤ VIAC...

DEŇ OTVORENÝCH DVERÍ Srdečne pozývame všetkých rodičov novoprijatých detí na Deň otvorených dverí, ktorý sa uskutoční dňa 17.6.2019 od 8,00 - 10,00 hod v priestoroch materskej školy. Rodičom budú poskytnuté informácie týkajúce sa začiatku školského roku, ktoré potrebujú vedieť k nástupu ich dieťaťa do materskej školy po prvý raz.

-Jana VargováČÍTAŤ VIAC...

V piatok 7.6.2019 nás čaká brigáda s Nadáciu Pontis a dobrovoľníkmi, ktorí majú "srdce na pravom meste". V čase od 9,00  - 14,00 hod privítame radi aj Vás rodičov, ktorí majú chuť stráviť čas úpravou školského dvora  a spoznať nových ľudí.

-Jana VargováČÍTAŤ VIAC...